-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100)
Тендер Prozorro UA-2019-07-01-001524-b
Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету.
Завершена
1 350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 405.00 UAH
мін. крок: 0% або 405.00 UAH
Номер:
4055c1afa0cf4a4b91263d47ba715ac2
Внутрішній номер закупівлі:
3529417
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-01-001524-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41626927
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська обл., Мена, ВУЛИЦЯ ТИТАРЕНКА СЕРГІЯ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мартиненко Світлана Володимирівна +380668638915 SWETA814@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
405.00 UAH
Період уточнення:
01.07.2019 15:55 - 06.07.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2019 15:55 - 16.07.2019 17:00
Аукціон:
17.07.2019 11:26 - 17.07.2019 12:05
Період кваліфікації:
17.07.2019 12:05 - 22.07.2019 18:37
Період завантаження договору:
17.07.2019 12:05 - 06.08.2019 12:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВид фінансування: Кошти місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки ДГ 13-100
Кількість
350 тонни
Період постачання
01.08.2019 - 31.08.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ДНІПРОРЕСУРС 2016
Оскарження: 17.07.2019 12:05 - 02.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40827923
-
Контактна особа:
Дмитро Дмитро +380687153324 dniproresurs@gmail.com
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, бульвар Катеринославський, будинок 2,офіс 610
Оскарження: 17.07.2019 12:05 - 02.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
816 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
699 825.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.07.2019 18:37
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВЕКОРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41080763
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВЕКОРЕСУРС" +380974036520 ecores17@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 14021, Чернігівська обл., місто Чернігів, ВУЛИЦЯ КУРСЬКА, будинок 23
Початкова пропозиція
836 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОБАЛЬТ ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42780491
-
Контактна особа:
ТОВ КОБАЛЬТ-ЕНЕРДЖІ 380679823828, 380679823828 tov.cobalt@ukr.net
-
Адреса:
03035, Україна, місто Київ, Київ, ВУЛИЦЯ СУРІКОВА, будинок 3, офіс 43
Початкова пропозиція
990 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
717 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
38
Скарги
0
ТОВ АКТИВ-ДНІПРО
×
-
Код ЄДРПОУ:
41523825
-
Контактна особа:
Актив - Дніпро +380987307857 aktiv.dnipro@gmail.com
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Троїцька, будинок 9
Початкова пропозиція
1 026 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
717 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
ТОВ СЛАВРЕСУРС
×
-
Код ЄДРПОУ:
37939071
-
Контактна особа:
Особенко Руслан Річардович +380445615718 slavrr@ukr.net
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, Київ, вул. Солом'янська 6-В, кв. 13
Початкова пропозиція
1 075 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 075 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
31ad10531ac8458fbd096bdc7ed53a57
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-01-001524-b-b1
Постачальник:
ТОВ ДНІПРОРЕСУРС 2016
×
-
Код ЄДРПОУ:
40827923
-
Контактна особа:
Дмитро Дмитро +380687153324 dniproresurs@gmail.com
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, бульвар Катеринославський, будинок 2,офіс 610
Номер договору:
1т
Сума договору:
699 825.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
583 187.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
09.08.2019 00:00
Статус:
Виконаний