-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кам'яне вугілля
Тендер Prozorro UA-2021-06-01-004678-b
Завершена
230 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
Номер:
6670ecccc47c4f31ad34c4d89e4884d7
Внутрішній номер закупівлі:
10127769
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-01-004678-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41626927
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, ВУЛИЦЯ ТИТАРЕНКА СЕРГІЯ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Назаренко Анжела Сергіївна +380956648382 ANZHELA199@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 150.00 UAH
Період уточнення:
01.06.2021 11:43 - 08.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2021 11:43 - 18.06.2021 13:00
Аукціон:
22.06.2021 13:04 - 22.06.2021 13:37
Період кваліфікації:
22.06.2021 13:37 - 25.06.2021 11:21
Період завантаження договору:
25.06.2021 11:21 - 15.07.2021 11:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описна підставі накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кам'яне вугілля
Кількість
60 тонни
Період постачання
до 31.07.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АКТИВ-ДНІПРО
Оскарження: 25.06.2021 11:21 - 06.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41523825
-
Контактна особа:
Актив - Дніпро +380987307857 aktiv.dnipro@gmail.com
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Троїцька, будинок 9
Оскарження: 25.06.2021 11:21 - 06.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
130 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
130 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2021 11:21
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГО ГРУПП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43215972
-
Контактна особа:
Романенко Ярослав Юрійович 380990691606 energo.groupp@ukr.net
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, Харків, Академіка Павлова, будинок 120
Початкова пропозиція
148 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
148 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
ПП ПІК-Інвест
×
-
Код ЄДРПОУ:
38329477
-
Контактна особа:
Кабак Віталій Миколайович +380501848888 pik-invest@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, провулок Музейний 2/1 офіс 406
Початкова пропозиція
212 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
180 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
2
Скарги
0
ТОВ ДНІПРОРЕСУРС 2016
×
-
Код ЄДРПОУ:
40827923
-
Контактна особа:
Дмитро Дмитро +380687153324 dniproresurs@gmail.com
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, бульвар Катеринославський, будинок 2,офіс 610
Початкова пропозиція
210 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
208 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
34b010ed09a6491e9edec8a15bcf6786
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-01-004678-b-b1
Постачальник:
ТОВ АКТИВ-ДНІПРО
×
-
Код ЄДРПОУ:
41523825
-
Контактна особа:
Актив - Дніпро +380987307857 aktiv.dnipro@gmail.com
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Троїцька, будинок 9
Номер договору:
90
Сума договору:
50 576.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний