• Відкриті торги
  • КЕП

Кам'яне вугілля

Оголошено тендер

230 000.00 UAH
Номер: cf312d7c3a9949c3b0c8fc64225fe9a4
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-01-001025-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 230 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кам'яне вугілля
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 01.06.2021 11:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума0.00 UAH