-
Відкриті торги
-
КЕП
Кам'яне вугілля
50 576.00
UAH без ПДВ
Номер:
34b010ed09a6491e9edec8a15bcf6786
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-01-004678-b-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41626927
-
Контактна особа:
Назаренко Анжела Сергіївна +380956648382 ANZHELA199@UKR.NET
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, ВУЛИЦЯ ТИТАРЕНКА СЕРГІЯ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ АКТИВ-ДНІПРО
×
-
Код ЄДРПОУ:
41523825
-
Контактна особа:
Актив - Дніпро +380987307857 aktiv.dnipro@gmail.com
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Троїцька, будинок 9
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
90
Дата підписання:
07.07.2021 00:00
Період дії договору:
07.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
50 576.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
50 576.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кам'яне вугілля
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
60 тонни
Період постачання
до 31.07.2021
Місце постачання
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b39c07b3edb34e2ca378f245c25d6632
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строків поставки
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.07.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ec14beb29f33443c83f0b11611c75284
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення строків поставки
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
25.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3f156b0714814d3c993d77e460c12a58
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення строків поставки
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d031e5b756ee47bc8a3c10885a943ca7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшити суми договору
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
02.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано