• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тверде паливо(торфобрикет)

Завершена

916 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 582.50 UAH
Номер: 277300578f604370bf34c18b80746989
Внутрішній номер закупівлі: 9505981
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-14-004695-b   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Назаренко Анжела Сергіївна +380956648382 ANZHELA199@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 916 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 582.50 UAH
Період уточнення: 14.04.2021 11:44 - 25.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 14.04.2021 11:44 - 05.05.2021 13:00
Аукціон: 06.05.2021 15:46 - 06.05.2021 16:19
Період кваліфікації: 06.05.2021 16:19 - 18.05.2021 10:03
Період завантаження договору: 18.05.2021 10:03 - 07.06.2021 10:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо(торфобрикет)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 470 тонни
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ БІЗНЕСКОМСЕРВІС

Оскарження: 18.05.2021 10:01 - 29.05.2021 00:00
Початкова пропозиція 742 224.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
742 224.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.05.2021 10:01
Відповіді на вимоги 10
Документи 38
Скарги 0
ТОВ ПІТЛЕНД

Оскарження: 18.05.2021 10:03 - 29.05.2021 00:00
Початкова пропозиція 815 826.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
769 860.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.05.2021 10:03
Відповіді на вимоги 10
Документи 31
Скарги 0
ПП "Діла Нова"
Початкова пропозиція 799 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
799 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 32
Скарги 0
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС"
Початкова пропозиція 909 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
909 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 24
Скарги 0

Контракти

Номер: 5c9cff96420640c59bac7b1a3c5c8d79
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-14-004695-b-c2
Постачальник: ТОВ ПІТЛЕНД
Номер договору: 92
Сума договору: 769 860.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 641 550.00 UAH без ПДВ
Дата підписання: 31.05.2021 00:00
Статус:
Розірваний
PDF
Сканировать1.PDF
PDF
Сканировать1 (1).PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s