-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо(торфобрикет)
769 860.00
UAH з ПДВ
Номер:
5c9cff96420640c59bac7b1a3c5c8d79
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-14-004695-b-c2
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41626927
-
Контактна особа:
Назаренко Анжела Сергіївна +380956648382 ANZHELA199@UKR.NET
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, ВУЛИЦЯ ТИТАРЕНКА СЕРГІЯ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ПІТЛЕНД
×
-
Код ЄДРПОУ:
43987547
-
Контактна особа:
Прокопенкf Миколи Миколайовича +380675860034 peatland.np@ukr.net
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, Святошинська площа 1,кв237
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
92
Дата підписання:
31.05.2021 00:00
Сума договору:
769 860.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 128 310.00 UAH)
Оплачено:
55 167.84 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 194.64 UAH)
Причини розірвання договору:
з вини постачальника
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо(торфобрикет)
Кількість
470 тонни
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
04b71afe5e3e485d80872f080d04af27
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
розірвання договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
08.07.2021 00:00
Статус:
Опубліковано