-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо(торфобрикет)
Оголошено тендер
916 500.00
UAH
Номер:
8e6bf9e92a01462e86b67a2312d1c79a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-14-001430-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41626927
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, ВУЛИЦЯ ТИТАРЕНКА СЕРГІЯ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41626927
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, ВУЛИЦЯ ТИТАРЕНКА СЕРГІЯ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
916 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо(торфобрикет)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
14.04.2021 11:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума0.00 UAH