• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Торфобрикет

Завершена

807 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 037.50 UAH
Номер: bd0ee6e408c54bae9d65c8de7741b6e9
Внутрішній номер закупівлі: 10651454
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-09-001118-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Назаренко Анжела Сергіївна +380956648382 ANZHELA199@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 807 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 037.50 UAH
Період уточнення: 09.07.2021 10:28 - 15.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 09.07.2021 10:28 - 25.07.2021 12:00
Аукціон: 26.07.2021 14:28 - 26.07.2021 14:55
Період кваліфікації: 26.07.2021 14:55 - 27.07.2021 11:17
Період завантаження договору: 27.07.2021 11:17 - 16.08.2021 11:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфобрикет
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 425 тонни
Період постачання до 20.09.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ПІТЛЕНД

Оскарження: 27.07.2021 11:17 - 07.08.2021 00:00
Початкова пропозиція 778 591.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
768 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.07.2021 11:17
Відповіді на вимоги 10
Документи 30
Скарги 0
ТОВ БІЗНЕСКОМСЕРВІС
Початкова пропозиція 782 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
768 820.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 29
Скарги 0
ФОП "НАЗИМКО АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Початкова пропозиція 794 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
768 825.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 25
Скарги 0

Контракти

Номер: cf517cca5fcb419a83b04dfc5993b31e
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-09-001118-a-c1
Постачальник: ТОВ ПІТЛЕНД
Номер договору: 15
Сума договору: 540 382.96 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 09.08.2021 00:00
Статус:
Розірваний
PDF
Сканировать10001.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
PDF
Сканировать1.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Сканировать1.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Сканировать1.PDF
p7s
sign.p7s