-
Відкриті торги
-
КЕП
Торфобрикет
540 382.96
UAH без ПДВ
Номер:
cf517cca5fcb419a83b04dfc5993b31e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-09-001118-a-c1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41626927
-
Контактна особа:
Назаренко Анжела Сергіївна +380956648382 ANZHELA199@UKR.NET
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, ВУЛИЦЯ ТИТАРЕНКА СЕРГІЯ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ПІТЛЕНД
×
-
Код ЄДРПОУ:
43987547
-
Контактна особа:
Прокопенкf Миколи Миколайовича +380675860034 peatland.np@ukr.net
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, Святошинська площа 1,кв237
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
15
Дата підписання:
09.08.2021 00:00
Період дії договору:
09.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
540 382.96 UAH без ПДВ
Оплачено:
540 382.96 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
з вини постачальника
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфобрикет
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
425 тонни
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8b4f7b959ee04aae8e870cab053fc91b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення строків поставки
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
837d41dc38234473ae2105c364f872a1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення строків поставки
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
05.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
185d5cd4ee274681b84f27ce44424c91
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
08.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2c4e7c56866845f88f5d2db3b6c8f2c5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення строків поставки
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
01.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e8eb6b4713344d59a38dc7b3b81dc2b5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
розірвання договору
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
08.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано