-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кам'яне вугілля
Тендер Prozorro UA-2021-04-14-000208-c
Завершена
494 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 470.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 470.00 UAH
Номер:
770af2228211401685357d732f04b88e
Внутрішній номер закупівлі:
9500236
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-14-000208-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41626927
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, ВУЛИЦЯ ТИТАРЕНКА СЕРГІЯ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Назаренко Анжела Сергіївна +380956648382 ANZHELA199@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
494 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 470.00 UAH
Період уточнення:
14.04.2021 09:19 - 20.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2021 09:19 - 30.04.2021 11:00
Аукціон:
05.05.2021 12:16 - 05.05.2021 12:43
Період кваліфікації:
05.05.2021 12:43 - 19.05.2021 09:43
Період завантаження договору:
19.05.2021 09:43 - 08.06.2021 09:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описна підставі накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кам'яне вугілля
Кількість
130 тонни
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ДНІПРОРЕСУРС 2016
Оскарження: 17.05.2021 10:23 - 28.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40827923
-
Контактна особа:
Дмитро Дмитро +380687153324 dniproresurs@gmail.com
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, бульвар Катеринославський, будинок 2,офіс 610
Оскарження: 17.05.2021 10:23 - 28.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
325 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
308 090.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Початкова пропозиція
330 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
308 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.05.2021 09:42
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
ТОВ АКТИВ-ДНІПРО
Оскарження: 19.05.2021 09:43 - 30.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41523825
-
Контактна особа:
Актив - Дніпро +380987307857 aktiv.dnipro@gmail.com
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Троїцька, будинок 9
Оскарження: 19.05.2021 09:43 - 30.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
494 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
494 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.05.2021 09:43
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
0228334fb5114c39917f1e587a253021
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-14-000208-c-c2
Постачальник:
ТОВ АКТИВ-ДНІПРО
×
-
Код ЄДРПОУ:
41523825
-
Контактна особа:
Актив - Дніпро +380987307857 aktiv.dnipro@gmail.com
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Троїцька, будинок 9
Номер договору:
91
Сума договору:
494 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
31.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний