-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кам'яне вугілля
Тендер Prozorro UA-2021-04-14-000208-c
Завершена
494 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 470.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 470.00 UAH
Період уточнення:
14.04.2021 09:19 - 20.04.2021 00:00
Відповідь надана
Забезпечення тендерної пропозиції
Номер:
038df670293546d297c3cab658e2f480
Дата опублікування:
19.04.2021 13:53
Опис:
Доброго дня! у п. 4 тендерної документації стор. 8 "Забезпечення тендерної пропозиції" зазначено що Забезпечення тендерної пропозиції не вимагаєтеся. Але у п. 4 тендерної документації стор. 8 «Умови повернення чи неповернення забезпечення тендерної пропозиції» є інформація про потрібне забезпечення тендерної пропозиції.
Підкажіть будь ласка, чи потрібно забезпечення тендерної пропозиції, якщо так, то яке? Дякую.
Відповідь:
Добрий день,забезпечення не потрібне.
Дата відповіді:
19.04.2021 15:26