-
Відкриті торги
-
КЕП
Кам'яне вугілля
494 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
0228334fb5114c39917f1e587a253021
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-14-000208-c-c2
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41626927
-
Контактна особа:
Назаренко Анжела Сергіївна +380956648382 ANZHELA199@UKR.NET
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, ВУЛИЦЯ ТИТАРЕНКА СЕРГІЯ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ АКТИВ-ДНІПРО
×
-
Код ЄДРПОУ:
41523825
-
Контактна особа:
Актив - Дніпро +380987307857 aktiv.dnipro@gmail.com
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Троїцька, будинок 9
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
91
Дата підписання:
31.05.2021 00:00
Період дії договору:
31.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
494 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
494 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кам'яне вугілля
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
130 тонни
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
09956d4df7bb4ee9a91720d811ac5d8f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення строків поставки
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.06.2021 00:00
Статус:
Опубліковано