• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Кам'яне вугілля

Обґрунтування доцільності закупівлі. Відділ освіти Менської міської ради визнано установою, що має в своєму підпорядкуванні заклади освіти Менської ОТГ та займається їх матеріально-технічним забезпеченням. Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактично поданих потреб підпорядкованих закладів освіти для організації забезпечення твердим паливом підготовки до опалювального сезону та обсягу фінансування. Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено відповідно до особливостей та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення.Очікувана вартість обрахована відповідно до середньоринкового рівня цін на кам’яне вугілля на період проведення тендеру.

Торги не відбулися

114 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 570.00 UAH
Номер: 468a9e1343a540a6b3f20027087be1b2
Внутрішній номер закупівлі: 11549708
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-16-001266-b   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Назаренко Анжела Сергіївна 380956648382 ANZHELA199@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 114 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 570.00 UAH
Період уточнення: 16.09.2021 09:42 - 22.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 16.09.2021 09:42 - 02.10.2021 11:00
Аукціон: 04.10.2021 15:39 - 04.10.2021 16:02
Період кваліфікації: 04.10.2021 16:02 - 01.11.2021 11:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кам'яне вугілля
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 30 тонни
Період постачання до 30.10.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АКТИВ-ДНІПРО

Оскарження: 18.10.2021 10:00 - 29.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 95 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
95 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.10.2021 10:00
Відповіді на вимоги 10
Документи 14
Скарги 0
ТОВ ДНІПРОРЕСУРС 2016

Оскарження: 01.11.2021 11:32 - 12.11.2021 00:00
Початкова пропозиція 114 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
114 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.11.2021 11:32
Відповіді на вимоги 10
Документи 16
Скарги 0