-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Торфобрикет
Тендер Prozorro UA-2020-04-13-000321-b
Завершена
412 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 031.25 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 031.25 UAH
Номер:
2fce8b49ca534012ae797c6f794b412a
Внутрішній номер закупівлі:
4804070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-13-000321-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41626927
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, ВУЛИЦЯ ТИТАРЕНКА СЕРГІЯ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Назаренко Анжела Сергіївна +380956648382 ANZHELA199@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
412 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 031.25 UAH
Період уточнення:
13.04.2020 09:53 - 18.04.2020 11:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2020 09:53 - 28.04.2020 11:00
Аукціон:
29.04.2020 15:13 - 29.04.2020 15:46
Період кваліфікації:
29.04.2020 15:46 - 05.05.2020 10:14
Період завантаження договору:
05.05.2020 10:14 - 25.05.2020 10:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описзгідно накладних
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфобрикет
Кількість
165 тонни
Період постачання
11.05.2020 - 30.09.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГОЙ ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 30.04.2020 10:43 - 11.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2580900396
-
Контактна особа:
Віталій Гой +380930245910 goyfopv@gmail.com
-
Адреса:
24725, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МСТІСЛАВА СКРИПНИКА, будинок 40, корпус А, квартира 15
Оскарження: 30.04.2020 10:43 - 11.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
295 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
261 359.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.04.2020 10:43
Документи
5
Скарги
0
ТОВ ВУДПРОМ
Оскарження: 05.05.2020 10:14 - 16.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37395329
-
Контактна особа:
Прокопенко Микола Миколайович +380675065545 woodprom.np@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Святошинська площа 1кв.237
Оскарження: 05.05.2020 10:14 - 16.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
344 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
261 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.05.2020 10:14
Документи
47
Скарги
0
ФОП Загорулько Володимир Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3355312730
-
Контактна особа:
Дерев'янко Олександр Миколайович +380939700438 aleksandr.d.n@live.com
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. 1 Травня, б. 161/56
Початкова пропозиція
396 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
343 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
47
Скарги
0
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39343817
-
Контактна особа:
Родіон Чміль +380509649906 tes2014@ukr.net
-
Адреса:
04201, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОЛЯРНА, будинок 10, офіс 2
Початкова пропозиція
403 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
344 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
d138c90557d041009fade03cb503bb2d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-13-000321-b-c1
Постачальник:
ТОВ ВУДПРОМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37395329
-
Контактна особа:
Прокопенко Микола Миколайович +380675065545 woodprom.np@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Святошинська площа 1кв.237
Номер договору:
18
Сума договору:
261 360.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
217 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
18.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний