-
Відкриті торги
-
КЕП
Торфобрикет
261 360.00
UAH з ПДВ
Номер:
d138c90557d041009fade03cb503bb2d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-13-000321-b-c1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41626927
-
Контактна особа:
Назаренко Анжела Сергіївна +380956648382 ANZHELA199@UKR.NET
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, ВУЛИЦЯ ТИТАРЕНКА СЕРГІЯ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ВУДПРОМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37395329
-
Контактна особа:
Прокопенко Микола Миколайович +380675065545 woodprom.np@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Святошинська площа 1кв.237
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
18
Дата підписання:
18.05.2020 00:00
Період дії договору:
18.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
261 360.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 43 560.00 UAH)
Оплачено:
261 360.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 43 560.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфобрикет
Кількість
165 тонни
Період постачання
11.05.2020 - 30.09.2020
Місце постачання
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c45295d7a84441cbb346c673fc007d72
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
викладення Додатку 2 в новій редакції
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.07.2020 00:00
Статус:
Опубліковано