-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне марки ДГ 13-100)
Тендер Prozorro UA-2019-06-10-000628-c
Торги відмінено
1 350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 405.00 UAH
мін. крок: 0% або 405.00 UAH
Номер:
25b74b0b6edf474aa5075ce82be434cc
Внутрішній номер закупівлі:
3457768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-10-000628-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41626927
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська обл., Мена, ВУЛИЦЯ ТИТАРЕНКА СЕРГІЯ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мартиненко Світлана Володимирівна +380668638915 SWETA814@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
405.00 UAH
Період уточнення:
10.06.2019 16:09 - 16.06.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2019 16:09 - 26.06.2019 10:00
Аукціон:
27.06.2019 15:50 - 27.06.2019 16:35
Період кваліфікації:
з 27.06.2019 16:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки ДГ 13-100
Кількість
311 тонни
Період постачання
05.07.2019 - 15.08.2019
Інформація про скасування
Номер:
fbf5e3a177524aaaabcdee36aa7613ed
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
З метою неможливості усунення порушень.
Дата опублікування:
01.07.2019 11:22
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ДНІПРОРЕСУРС 2016
×
-
Код ЄДРПОУ:
40827923
-
Контактна особа:
Дмитро Дмитро +380687153324 dniproresurs@gmail.com
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, бульвар Катеринославський, будинок 2,офіс 610
Початкова пропозиція
758 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
758 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
12
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВЕКОРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41080763
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВЕКОРЕСУРС" +380974036520 ecores17@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 14021, Чернігівська обл., місто Чернігів, ВУЛИЦЯ КУРСЬКА, будинок 23
Початкова пропозиція
761 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
761 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
16
Скарги
0
ТОВ АКТИВ-ДНІПРО
×
-
Код ЄДРПОУ:
41523825
-
Контактна особа:
Актив - Дніпро +380987307857 aktiv.dnipro@gmail.com
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Троїцька, будинок 9
Початкова пропозиція
1 031 898.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
916 828.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
11
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОБАЛЬТ ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42780491
-
Контактна особа:
ТОВ КОБАЛЬТ-ЕНЕРДЖІ 380679823828, 380679823828 tov.cobalt@ukr.net
-
Адреса:
03035, Україна, місто Київ, Київ, ВУЛИЦЯ СУРІКОВА, будинок 3, офіс 43
Початкова пропозиція
1 032 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
917 139.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
38
Скарги
0
ТОВ СЛАВРЕСУРС
×
-
Код ЄДРПОУ:
37939071
-
Контактна особа:
Особенко Руслан Річардович +380445615718 slavrr@ukr.net
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, Київ, вул. Солом'янська 6-В, кв. 13
Початкова пропозиція
1 104 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 104 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
11
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220890
-
Контактна особа:
Морозов Олександр Вікторович 380975668518, paluvtorg@gmail.com
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, будинок 115 Ж, квартира 42
Початкова пропозиція
1 337 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 337 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
47
Скарги
0