-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів Переріслянського ліцею Переріслянської сі...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів Переріслянського ліцею Переріслянської сільської ради ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-013765-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246937
ПЕРЕРІСЛЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРНАКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20568375ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування дітей у Мирненській початковій школі за кодом ЄЗ...×-
Послуги з організації гарячого харчування дітей у Мирненській початковій школі за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015: 55523100-3 — Послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-013764-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246936
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43966794ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення кар...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки
- ID: UA-2026-08-31-013762-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246935
Київський окружний адміністративний суд ЄДРПОУ: 35919304ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Взуття (туфлі чоловічі демісезонні)- ID: UA-2026-08-31-013761-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246934
Комунальний заклад «Стародобровільський психоневрологічний інтернат» Дніпропетровської обласної ради» ЄДРПОУ: 03188240ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт електричних мереж Чорнівської гімназії Чернівецької міської ради за адр...×-
Капітальний ремонт електричних мереж Чорнівської гімназії Чернівецької міської ради за адресою: с. Чорнівка вул. Головна буд.15
- ID: UA-2026-08-31-013763-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246933
ЧОРНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45313654ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення твердих побутових вiдходiв- ID: UA-2026-08-31-013758-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246930
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя- ID: UA-2026-08-31-013756-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246929
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 21726868ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оновлення програмної продукції MASTER- ID: UA-2026-08-31-013755-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246928
КУ Львівська система дослідників ЄДРПОУ: 44176971ДК 021:2015: 48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облікуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Взуття різне, крім спортивного та захисного- ID: UA-2026-08-31-013757-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246927
КЗ "Балтська спеціальна школа Одеської обласної ради" " ЄДРПОУ: 22495775ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Узинської гімназії Івано-Франківської мі...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Узинської гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг)
- ID: UA-2026-08-31-013754-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246926
УЗИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562935ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії бі...×-
Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році.
- ID: UA-2026-08-31-013753-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246925
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772312ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та перезарядка вогнегасників- ID: UA-2026-08-31-013752-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246924
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 11 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 21733971ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо (Вугілля кам’яне, брикет вугільний)
- ID: UA-2026-08-31-013751-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246923
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" СОКАЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01997248ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 55510000-8 – Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого...×-
Код ДК 021:2015: 55510000-8 – Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів та дітей дошкільної групи Старокривотульського ліцею Тисменицької міської ради (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-08-31-013750-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246922
Старокривотульський ліцей Тисменицької міської ради ЄДРПОУ: 20562823ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання...×-
код ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання дет.код ДК 021:2015 - 33124210-0 - Рентгенодіагностичне приладдя «Касета для традиційної рентгенографії AGFA CPB 400 30x40» (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 35437 — Касета з рентгенівською плівкою, з ручним завантаженням / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z11079007 — Касети для рентгенівських плівок)
- ID: UA-2026-08-31-013749-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246921
КП Комунальне некомерційне підприємство Полонської міської ради «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Наталії Савеліївни Говорун» ЄДРПОУ: 02004404ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-