-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Взуття (туфлі чоловічі демісезонні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013761-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)
230 775.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
17
год
22
хв
08
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f02b324f30f140478189defd0414f7a6
Внутрішній номер закупівлі:
30246934
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013761-a
Замовник:
Комунальний заклад «Стародобровільський психоневрологічний інтернат» Дніпропетровської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188240
-
Адреса:
53753, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, С.СТАРОДОБРОВІЛЬСЬКЕ, ВУЛ.СТЕПОВА, БУД 2-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Мокеєва +380960215757 lusi1964@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 775.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 23:55 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 23:55 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 23:55 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 15.09.2026 12:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 775.00 Взуття (туфлі чоловічі демісезонні)