-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Взуття (туфлі чоловічі демісезонні)
Оголошено тендер
276 930.00
UAH
Номер:
e2c42f51dfef4a3fbaa9ec5c2a0355c8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016299-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад «Стародобровільський психоневрологічний інтернат» Дніпропетровської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188240
-
Адреса:
53753, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, С.СТАРОДОБРОВІЛЬСЬКЕ, ВУЛ.СТЕПОВА, БУД 2-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад «Стародобровільський психоневрологічний інтернат» Дніпропетровської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188240
-
Адреса:
53753, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, С.СТАРОДОБРОВІЛЬСЬКЕ, ВУЛ.СТЕПОВА, БУД 2-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
276 930.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Взуття (туфлі чоловічі демісезонні)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 23:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Взуття (туфлі чоловічі демісезонні)
Кількість
255 пара
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3000 - Соціальний захист та соціальне забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума276 930.00 UAH