• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році.

Закупівля співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

187 667.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
14
год
49
хв
36
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4d3f1a673616444d95927e68a26d8f3f
Внутрішній номер закупівлі: 30246925
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013753-a   
Замовник: Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради"
Контактна особа: Баліцька Анастасія Вікторівна +380989487653 buhgalter299@gmail.com
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 187 667.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 23:54 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 23:54 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 23:54 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴187 667.00 Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році.