-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання дет.код ДК 021:2015 - 33124210-0 - Рентгенодіагностичне приладдя «Касета для традиційної рентгенографії AGFA CPB 400 30x40» (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 35437 — Касета з рентгенівською плівкою, з ручним завантаженням / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z11079007 — Касети для рентгенівських плівок)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013749-a
Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
02004404
-
Адреса:
30500, Україна, Хмельницька область, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 177
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 757.00 код ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання дет.код ДК 021:2015 - 33124210-0 - Рентгенодіагностичне приладдя «Касета для традиційної рентгенографії AGFA CPB 400 30x40» (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 35437 — Касета з рентгенівською плівкою, з ручним завантаженням / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z11079007 — Касети для рентгенівських плівок)