-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання дет.код ДК 021:2015 - 33124210-0 - Рентгенодіагностичне приладдя «Касета для традиційної рентгенографії AGFA CPB 400 30x40» (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 35437 — Касета з рентгенівською плівкою, з ручним завантаженням / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z11079007 — Касети для рентгенівських плівок)
Оголошено тендер
19 000.00
UAH
Номер:
881bf50c1fb24652b517654b36e162d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016295-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Комунальне некомерційне підприємство Полонської міської ради «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Наталії Савеліївни Говорун»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004404
-
Адреса:
30500, Україна, Хмельницька область, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 177
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Комунальне некомерційне підприємство Полонської міської ради «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Наталії Савеліївни Говорун»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004404
-
Адреса:
30500, Україна, Хмельницька область, місто Полонне, вул. Лесі Українки, 177
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання дет.код ДК 021:2015 - 33124210-0 - Рентгенодіагностичне приладдя «Касета для традиційної рентгенографії AGFA CPB 400 30x40» (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 35437 — Касета з рентгенівською плівкою, з ручним завантаженням / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z11079007 — Касети для рентгенівських плівок)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
31.08.2026 23:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласний бюджет, НСЗУ, спонсорська допомога
Сума19 000.00 UAH