• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

1 000 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
17
год
58
хв
28
сек
Гарантія - 30 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f9546c82937648789658ee13fc6fd58b
Внутрішній номер закупівлі: 30246935
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013762-a   
Замовник: Київський окружний адміністративний суд
Контактна особа: Ірина Савицька +380631328428 0671574390s@gmail.com http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 23:55 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 23:55 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 23:55 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 000 000.00 Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки