-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки
Оголошено тендер
1 200 000.00
UAH
Номер:
665c75c695324eec97397fa9f79d30b6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016210-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Київський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35919304
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, б-р Лесі Українки, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 23:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума1 200 000.00 UAH