-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 55510000-8 – Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів та дітей дошкільної групи Старокривотульського ліцею Тисменицької міської ради (аутсорсинг))
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013750-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
1 902 420.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
17
год
22
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
81d6566dce5d4dc58cb4bd0be8d417d8
Внутрішній номер закупівлі:
30246922
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013750-a
Замовник:
Старокривотульський ліцей Тисменицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562823
-
Адреса:
77474, Україна, Івано-Франківська область, с. Старі Кривотули, вулиця Лесі Українки, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Богак +380995032324 stari.kryvotuly@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 902 420.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 23:48 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 23:48 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 23:48 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 902 420.00 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів та дітей дошкільної групи Старокривотульського ліцею Тисменицької міської ради (аутсорсинг)