-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 55510000-8 – Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів та дітей дошкільної групи Старокривотульського ліцею Тисменицької міської ради (аутсорсинг))
Оголошено тендер
1 902 420.00
UAH
Номер:
d40fdff2a5754655a235754531b4ad2e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016157-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Старокривотульський ліцей Тисменицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562823
-
Адреса:
77474, Україна, Івано-Франківська область, с. Старі Кривотули, вулиця Лесі Українки, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Старокривотульський ліцей Тисменицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562823
-
Адреса:
77474, Україна, Івано-Франківська область, с. Старі Кривотули, вулиця Лесі Українки, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 902 420.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 55510000-8 – Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування
учнів 1-11 класів та дітей дошкільної групи Старокривотульського ліцею Тисменицької міської ради (аутсорсинг))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 23:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтарі Кривотули
Сума1 450 020.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписПослуги, що надаються бюджетними установами (батьківська плата за харчування дітей дошкільної групи ліцею)
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума22 464.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтарі Кривотули
Сума429 936.00 UAH