-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Узинської гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013754-a
Завершена
40 860.00
UAH без ПДВ
Номер:
301f0c19fc9c4588b6cb172877db9e58
Внутрішній номер закупівлі:
30246926
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013754-a
Замовник:
УЗИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20562935
-
Адреса:
77434, Україна, Івано-Франківська область, с. Узин, вул. Молодіжна, 14А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марта Кузьмович +380687122484 uzynska.himnaziia@osvita.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Так як рішення Івано-Франківської міської ради про встановлення граничних вартостей харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради, було прийнято 27 серпня 2026 року, це унеможливлює вчасне проведення та дотримання термінів проведення, що визначені Особливостям та Законом, відкритих торгів по закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів Узинської Гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг) на вересень-грудень 2026 року (далі - Послуга) та унеможливлює надання Послуги з 01 вересня 2026 року. Для забезпечення вчасного, безперервного, якісного надання послуг з організації гарячого харчування учнів торгів на здійснення закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів пільгових учнів 1-9 класів Узинської Гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг) в обсязі, що забезпечить потребу замовника на період проведення відкритих торгів за цим предметом закупівлі з 01 вересня 2026 року по 16 вересня 2026 року на період, необхідний для проведення відкритих торгів учнів 1-9 класів Узинської Гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг)на період до кінця грудня 2026 року включно, існують об’єктивні обставини непереборного характеру, які унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів або електронного каталогу. Цей період покриває мінімальний строк тривання процедури відкритих торгів,. Водночас Замовником 29.08.2026 року було оголошено відкриті торги за предметом закупівлі ДК 021:2015 – 55520000-1 Кейтеренгові послуги (Послуги з організації гарячого харчування учнів 1- 9 класів Узинської Гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг) унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-P-2026-08-29-000429-a Враховуючи основні умови застосування нагальної потреби: непередбачуваність - до 27.08.2026р. не було встановлено граничних вартостей харчування, що не дозволяло скласти технічне завдання; брак часу - не достатньо часу для проведення відкритих торгів, щоб розпочати надання послуг з організації гарячого харчування учнів з 01 вересня 2026 року та документальне підтвердження - рішення 64 сесії Івано-Франківської міської ради від 27.08.2026 р № 178-64 «Про встановлення вартості харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради»; враховуючи, що навчальний процес та обов`язок забезпечення дітей харчуванням розпочинається з 01.09.2026 року, з огляду на можливі строки проведення відкритих торгів за Особливостями, договір про закупівлю може бути укладений не раніше ніж 16.09.2026 року є об`єктивно неможливим, оскільки це призведе до зриву організації харчування та порушення ст.56 ЗУ «Про освіту»; виникає нагальна потреба у здійснення даної Закупівлі.
Очікувана вартість:
40 860.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів 1-9 класів Узинської гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 16.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Одновол Світлана Ярославівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3151601202
-
Адреса:
48351, Україна, Тернопільська область, Чортківський р-н село Велеснів вул. Заозерна будинок 4
Ціна пропозиції
40 860.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 23:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
424c80a3ac9b48bb9527877eb925c9dd
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013754-a-a1
Постачальник:
Одновол Світлана Ярославівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3151601202
-
Адреса:
48351, Україна, Тернопільська область, Чортківський р-н село Велеснів вул. Заозерна будинок 4
Номер договору:
12\26
Сума договору:
40 860.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 23:50
Статус:
Підписаний