• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

«Послуги з організації гарячого харчування учнів Переріслянського ліцею Переріслянської сільської ради ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)

Завершена

999 920.00 UAH без ПДВ
Номер: 9db0d07c8ca34c2280045f48a6410720
Внутрішній номер закупівлі: 30246937
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013765-a   
Замовник: ПЕРЕРІСЛЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРНАКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Береза Людмила Миколаївна 380968253322 ljudmyla_m@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 999 920.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 30%
надання послуг - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Учні 1-4 класів
Код ДК 021:2015: 55523100-3 Послуги з організації шкільного харчування
Кількість 4756 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 26.11.2026
Місце постачання 78420, Україна, Івано-Франківська область, С. Перерісль, ВУЛ.СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 23 На карті
Учні 5-11 класів
Код ДК 021:2015: 55523100-3 Послуги з організації шкільного харчування
Кількість 10208 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 26.11.2026
Місце постачання 78420, Україна, Івано-Франківська область, С. Перерісль, ВУЛ.СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 23 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Середюк Ірина Михайлівна
Ціна пропозиції 999 920.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 23:57
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 609ae09ef4b94457a8c9e6c067f0f7ed
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-013765-a-a1
Постачальник: ФОП Середюк Ірина Михайлівна
Номер договору: 46
Сума договору: 999 920.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Документ 184(2).pdf
pdf
Лист пояснення КБВ ФОП.pdf