-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування дітей у Мирненській початковій школі за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015: 55523100-3 — Послуги з організації шкільного харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013764-a
Завершена
31 860.00
UAH без ПДВ
Номер:
1a16485b00184a4db94e9741ce3a8a6f
Внутрішній номер закупівлі:
30246936
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013764-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43966794
-
Адреса:
78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, 78400, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, місто Надвірна, вул.Грушевського, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ціховська Оксана Теодорівна 380669183050 fingrouposvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-19-013606-a
Очікувана вартість:
31 860.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування дітей у Мирненській початковій школі за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015: 55523100-3 — Послуги з організації шкільного харчування)
Кількість
531 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПРИСЯЖНЮК МИРОСЛАВА ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2889522088
-
Контактна особа:
ПРИСЯЖНЮК МИРОСЛАВА ІВАНІВНА 380974414966
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, КОТЛЯРЕВСЬКОГО, будинок 5, квартира 42
Ціна пропозиції
31 860.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 23:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c59f441ecf2044429951863c6999ff01
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013764-a-a1
Постачальник:
ФОП ПРИСЯЖНЮК МИРОСЛАВА ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2889522088
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, КОТЛЯРЕВСЬКОГО, будинок 5, квартира 42
Номер договору:
175
Сума договору:
31 860.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з організації гарячого харчування дітей у Мирненській початковій школі за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015: 55523100-3 — Послуги з організації шкільного харчування): 60.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний