-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування дітей у Мирненській початковій школі за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015: 55523100-3 — Послуги з організації шкільного харчування)
Оголошено тендер
31 860.00
UAH
Номер:
7ab504957bb4429d99c503e0cee7bcc6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016212-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43966794
-
Адреса:
78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, 78400, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, місто Надвірна, вул.Грушевського, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43966794
-
Адреса:
78400, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, 78400, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, місто Надвірна, вул.Грушевського, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
31 860.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування дітей у Мирненській початковій школі за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015: 55523100-3 — Послуги з організації шкільного харчування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 23:20
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Очікувана вартість визначена без ПДВ відповідно до вимог Податкового кодексу України.
-
Дата публікації:
31.08.2026 23:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКатегорія учнів, для яких здійснюється закупівля послуг з харчування: учні 1–4 класів. Джерело фінансування — субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти. ТПКВКМБ — 0611702
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума26 550.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНадвірна
Сума5 310.00 UAH