-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Свіжі овочі та фрукти- ID: UA-2022-02-09-000064-c
- Дата створення : 09.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14026906
Управління освіти Каховської міської ради ЄДРПОУ: 02146707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Свіжі овочі та фрукти- ID: UA-2022-01-21-004961-b
- Дата створення : 21.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13699108
Управління освіти Каховської міської ради ЄДРПОУ: 02146707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі та фрукти. ДК 021:2015 - 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи.- ID: UA-2021-01-01-000051-c
- Дата створення : 01.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8088876
Управління освіти Каховської міської ради ЄДРПОУ: 02146707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі та фрукти свіжі- ID: UA-2020-03-31-001289-b
- Дата створення : 31.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4738329
Управління освіти Каховської міської ради ЄДРПОУ: 02146707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
фрукти та овочі, 25 найменувань- ID: UA-2020-02-10-002407-a
- Дата створення : 10.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4466666
Управління освіти Каховської міської ради ЄДРПОУ: 02146707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі та фрукти, свіжі- ID: UA-2019-12-21-000977-a
- Дата створення : 21.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4236698
Управління освіти Каховської міської ради ЄДРПОУ: 02146707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі та фрукти, свіжі- ID: UA-2018-12-26-004315-b
- Дата створення : 26.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2928656
Управління освіти Каховської міської ради ЄДРПОУ: 02146707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі, фрукти та ягоди сезонного врожаю, свіжі- ID: UA-2018-04-27-000272-c
- Дата створення : 27.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2025084
Відділ освіти Каховської міської ради ЄДРПОУ: 02146707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі та фрукти, свіжі- ID: UA-2018-02-08-000138-a
- Дата створення : 08.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1777996
Відділ освіти Каховської міської ради ЄДРПОУ: 02146707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі та фрукти, свіжі- ID: UA-2017-12-11-002390-a
- Дата створення : 11.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1702311
Відділ освіти Каховської міської ради ЄДРПОУ: 02146707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фрукти свіжі- ID: UA-2017-11-28-001385-a
- Дата створення : 28.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1378312
Відділ освіти Каховської міської ради ЄДРПОУ: 02146707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі свіжі- ID: UA-2017-11-28-001380-a
- Дата створення : 28.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1378298
Відділ освіти Каховської міської ради ЄДРПОУ: 02146707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі та фрукти, свіжі- ID: UA-2017-10-30-000075-a
- Дата створення : 30.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1324756
Відділ освіти Каховської міської ради ЄДРПОУ: 02146707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі, фрукти та ягоди сезонного врожаю, свіжі- ID: UA-2017-04-24-000583-c
- Дата створення : 24.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 852979
Відділ освіти Каховської міської ради ЄДРПОУ: 02146707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
овочі та фрукти, свіжі (капуста, морква, цибуля, часник, буряк, гарбуз, зелень, яблука, ма...×-
овочі та фрукти, свіжі (капуста, морква, цибуля, часник, буряк, гарбуз, зелень, яблука, мандарини, апельсини, лимони)
- ID: UA-2017-01-24-001154-c
- Дата створення : 24.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 617158
Відділ освіти Каховської міської ради ЄДРПОУ: 02146707ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -