• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Овочі та фрукти, свіжі

Торги не відбулися

86 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Номер: df8f7edd2712491686180748ac6be9ba
Внутрішній номер закупівлі: 1324756
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-10-30-000075-a   
Замовник: Відділ освіти Каховської міської ради
Контактна особа: Семененко Ольга Олександрівна +380553621286 02146707@mail.gov.ua http://osvitakakhovky.ks.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 86 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 450.00 UAH
Період уточнення: 30.10.2017 09:14 - 05.11.2017 09:19
Період прийому пропозицій: 30.10.2017 09:14 - 15.11.2017 09:19

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Овочі та фрукти, свіжі
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 8145 кілограм
Період постачання 01.12.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Замовника згідно Дислокації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чередниченко Микола Вячеславович
Початкова пропозиція 59 530.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
59 530.50 UAH з ПДВ
Документи 7
Скарги 0