-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Свіжі овочі та фрукти
Тендер Prozorro UA-2022-02-09-000064-c
Торги не відбулися
1 130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 650.00 UAH
Номер:
7edc8c9ae33149de909bb9ab1c7468ff
Внутрішній номер закупівлі:
14026906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-09-000064-c
Замовник:
Управління освіти Каховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146707
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, вул. Фаїни Гаєнко, 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сущенко Олена Василівна +380553620440 elenasuschenko82@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 130 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 650.00 UAH
Період уточнення:
09.02.2022 08:35 - 15.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2022 08:35 - 25.02.2022 08:40
Аукціон:
з 28.02.2022 11:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капуста білокачана
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Каховської територіальної громади
На карті
Буряк вінігретний
Кількість
8000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Каховської територіальної громади
На карті
Цибуля
Кількість
6000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Каховської територіальної громади
На карті
Морква
Кількість
8000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Каховської територіальної громади
На карті
Часник
Кількість
40 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Каховської територіальної громади
На карті
Гарбуз
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Каховської територіальної громади
На карті
Яблука
Кількість
8000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Каховської територіальної громади
На карті
Банани
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Каховської територіальної громади
На карті
Апельсини
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Каховської територіальної громади
На карті
Мандарини
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Каховської територіальної громади
На карті
Лимони
Кількість
250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Каховської територіальної громади
На карті
Ківі
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Каховської територіальної громади
На карті