• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Овочі та фрукти, свіжі

Завершена

787 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 950.00 UAH
Номер: 5b4d31f4b9ac4d32ad9a8b7bc32dc656
Внутрішній номер закупівлі: 1777996
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-08-000138-a   
Замовник: Відділ освіти Каховської міської ради
Контактна особа: Семененко Ольга Олександрівна +380553621286 02146707@mail.gov.ua http://osvitakakhovky.ks.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 787 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 950.00 UAH
Період уточнення: 08.02.2018 08:57 - 14.02.2018 09:02
Період прийому пропозицій: 08.02.2018 08:57 - 24.02.2018 09:02
Аукціон: 26.02.2018 15:34 - 26.02.2018 15:55
Період кваліфікації: 26.02.2018 15:55 - 27.02.2018 14:41
Період завантаження договору: 26.02.2018 15:55 - 18.03.2018 15:55

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Овочі та фрукти, свіжі
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 65190 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, заклади освіти м. Каховка згідно з дислокацією На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гриненко Сергій Юрійович

Оскарження: 26.02.2018 15:55 - 10.03.2018 00:00
Початкова пропозиція 649 975.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
592 907.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.02.2018 14:41
Документи 8
Скарги 0
ФОП Чередниченко Микола Вячеславович
Початкова пропозиція 656 990.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
592 911.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: f47f0ef17fef41559848d1d579c83a56
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-08-000138-a-c1
Постачальник: ФОП Гриненко Сергій Юрійович
Номер договору: 19
Сума договору: 592 907.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.03.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 13.03.2018 00:00
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s