-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі та фрукти, свіжі
592 907.40
UAH з ПДВ
Номер:
f47f0ef17fef41559848d1d579c83a56
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-08-000138-a-c1
Постачальник:
ФОП Гриненко Сергій Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2740805731
-
Контактна особа:
Гриненко Сергій Юрійович +380663162644 grinenko-su@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, вул. Паризької Комуни, буд 5, кв. 126
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору:
19
Дата підписання:
13.03.2018 00:00
Період дії договору:
13.03.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
592 907.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 592 907.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Овочі та фрукти, свіжі
Кількість
65190 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, заклади освіти м. Каховка згідно з дислокацією
На карті