• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Овочі та фрукти, свіжі

закупівля на очікувану вартість 2019 року

Завершена

873 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 370.00 UAH
Номер: 4408364e283746f78f1813a1f9333917
Внутрішній номер закупівлі: 2928656
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-26-004315-b   
Замовник: Управління освіти Каховської міської ради
Контактна особа: Семененко Ольга Олександрівна +380553621286 02146707@mail.gov.ua http://osvitakakhovky.ks.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 873 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 370.00 UAH
Період уточнення: 26.12.2018 23:15 - 31.12.2018 23:19
Період прийому пропозицій: 26.12.2018 23:15 - 10.01.2019 23:19
Аукціон: 11.01.2019 15:25 - 11.01.2019 15:46
Період кваліфікації: 11.01.2019 15:46 - 18.01.2019 14:40
Період завантаження договору: 18.01.2019 13:32 - 07.02.2019 13:32

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Овочі та фрукти, свіжі
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 65880 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Загальноосвітні школи та дошкільні навчальні заклади Замовника згідно Дислокації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бень Сергій Володимирович

Оскарження: 11.01.2019 15:46 - 29.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 532 860.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
519 750.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.01.2019 13:32
Документи 3
Скарги 0
ФОП Коваль Анатолій Тимофійович

Оскарження: 18.01.2019 13:32 - 29.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 870 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
870 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2019 14:40
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: 9d4f02a287804926bdd665ec0ddf8211
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-26-004315-b-b1
Постачальник: ФОП Коваль Анатолій Тимофійович
Номер договору: 1
Сума договору: 565 248.94 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.01.2019 00:00 - 01.04.2020 23:59
Дата підписання: 29.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний
договір
pdf
зменшення.pdf
pdf
збільшення ціни.pdf
pdf
додаткова угода 3.pdf
pdf
дод угода 5.pdf
pdf
дод угода 6.pdf
pdf
дод угода 6.pdf
pdf
дод угода7 зменшення овочі.pdf
pdf
дод угода8 пролонгація овочі.pdf
pdf
дод угода 9.pdf
pdf
дод угода 10.pdf
p7s
sign.p7s