-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі та фрукти, свіжі
565 248.94
UAH без ПДВ
Номер:
9d4f02a287804926bdd665ec0ddf8211
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-26-004315-b-b1
Замовник:
Управління освіти Каховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146707
-
Контактна особа:
Семененко Ольга Олександрівна +380553621286 02146707@mail.gov.ua http://osvitakakhovky.ks.ua
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, вул. Фаїни Гаєнко, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Коваль Анатолій Тимофійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1886915097
-
Контактна особа:
Коваль Анатолій Тимофійович +380952001774 atkoval@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вулиця Паризької Комуни будинок 1А квартира 98
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
29.01.2019 00:00
Період дії договору:
29.01.2019 00:00 - 01.04.2020 23:59
Сума договору:
565 248.94 UAH без ПДВ
Оплачено:
565 248.94 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Овочі та фрукти, свіжі
Кількість
43398 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Загальноосвітні школи та дошкільні навчальні заклади Замовника згідно Дислокації
На карті
Внесені зміни
- Зміна №1 1
- Зміна №2 1
- Зміна №3 3
- Зміна №4 5
- Зміна №5 6
- Зміна №6 6
- Зміна №7 7
- Зміна №8 8
- Зміна №9 9
- Зміна №10 10
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d9a463bb1b2f4eb0b08535b81fde7f0f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі товару з урахуванням реального фінансування замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
06.03.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
aa703f324dcf4cf69e9bcc7930bc88aa
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за 1кг капусти свіжої та цибулі на 10% відповідно до коливання ціни таких товарів на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
04.04.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d3c5a38035ca4fbaa611bad4bfeb9dfc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі фруктів та ягід відповідно до фактичної потреби амовника. Кількість товару після внесення змін - 47390,321кг
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
12.08.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
d3090b9f02fa476db9f9b622dae5ae80
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за 1 кг яблук не більше ніж на 10 відсотків відповідно до коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі (кількість товарів після внесення змін - 47281,948кг)
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
21.10.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
1428e4532aa3499e8d179478fb8f8b0f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення ціни за 1 кг капусти, буряку, цибулі, моркви, часнику без зміни кількості (обсягу) та якості товарів. Кількість товарів після внесення змін відповідає кількості товарів до внесення зміе та становить 47281,948кг
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
22.10.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
4a1d8fe7cbaf4148a0761e8d7e6bee5e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Виплавлення технічної помилки при публікаціїї повідомлення про внесення змін до договору - не було відкориговано суму договору. Кількість товару - без змін
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
22.10.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ee64e5dba3964c44ad9819de4abb7068
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі товарів відповідно до фактичної потреби замовника. Кількість товарів після внесення змін - 43398,984кг. Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету та батьківська плата за харчування
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
5ab89e40bdea47cebc1270a1ba1443f3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони прийшли до згоди продовжити строк дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі овочів та фруктів свіжих на 2020 рік. Кількість товарів - без змін. Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету та батьківська плата за харчування
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
c3c581dbfcca4dd2b3fc93e147a2c3c6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони прийшли до згоди доповнити Договір пунктом 3.1.1. наступного змісту: «3.1.1. Вартість закупівлі овочів та фруктів свіжих на час проведення процедури закупівлі на початку 2020 року визначається в межах 20% вартості, передбаченої в п. 3.1. Договору, та становить 104575,60 грн (Сто чотири тисячі п’ятсот сімдесят п’ять гривень 60 коп), без ПДВ». Кількість товару після внесення змін - 53016,78кг. Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету та батьківська плата за харчування
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
13.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ef143460fa584166bb92f8b7c8ac36de
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони прийшли до згоди зменшити обсяги закупівлі овочів та фруктів свіжих в 2020 році. Кількість товарів після внесення змін - 47440.984кг. Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету та батьківська плата
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
31.03.2020 00:00
Статус:
Опубліковано