-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
фрукти та овочі, 25 найменувань
Тендер Prozorro UA-2020-02-10-002407-a
Торги не відбулися
815 799.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 079.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 079.00 UAH
Номер:
fe667f5cf3f04f4db2ea817847786e29
Внутрішній номер закупівлі:
4466666
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-10-002407-a
Замовник:
Управління освіти Каховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146707
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, вул. Фаїни Гаєнко, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щербак Наталія Вікторівна +380553620440 natascherbak1978@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
815 799.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 079.00 UAH
Період уточнення:
10.02.2020 22:51 - 18.02.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2020 22:51 - 28.02.2020 00:00
Аукціон:
28.02.2020 15:09 - 28.02.2020 15:42
Період кваліфікації:
28.02.2020 15:42 - 27.03.2020 17:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описза рахунок коштів місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
фрукти та овочі, 25 найменувань
Кількість
69350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Цисовський Олег Олександрович
Оскарження: 28.02.2020 15:42 - 17.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3062503797
-
Контактна особа:
Цисовський Олег Олександрович +380994093217 cisovckiy@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. Горького, буд. 34А, кв.35
Оскарження: 28.02.2020 15:42 - 17.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
590 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
549 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.03.2020 13:09
Документи
8
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
Оскарження: 16.03.2020 10:29 - 27.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
ЧЕРЕДНИЧЕНКО МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ +380501752397 nikoltradepe@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Оскарження: 16.03.2020 10:29 - 27.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
815 049.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
550 000.00 UAH з ПДВ
Документи
18
Скарги
0
ФОП ТЕРНАВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ
Оскарження: 16.03.2020 10:37 - 31.03.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2722919718
-
Контактна особа:
ТЕРНАВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ +380668681520 sasha40545@ukr.net
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, ВУЛ. КОМІНТЕРНУ, БУД. 39
Оскарження: 16.03.2020 10:37 - 31.03.2020 01:00
Початкова пропозиція
705 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
679 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.03.2020 17:29
Документи
8
Скарги
0
ФОП Коваль Анатолій Анатолійович
Оскарження: 20.03.2020 17:29 - 07.04.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3373412775
-
Контактна особа:
Коваль Анатолій Анатолійович +380664217170 koval.anatoliy337@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. П.Комуни 1А, 98
Оскарження: 20.03.2020 17:29 - 07.04.2020 01:00
Початкова пропозиція
784 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
680 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.03.2020 17:50
Документи
11
Скарги
0