• Відкриті торги
  • КЕП

фрукти та овочі, 25 найменувань

Оголошено тендер

815 799.00 UAH
Номер: d5069126987b4095ac33f3b806bb2310
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-02-10-012885-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти Каховської міської ради
Замовник: Управління освіти Каховської міської ради
Очікувана вартість: 815 799.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: фрукти та овочі, 25 найменувань
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 10.02.2020 21:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума815 799.00 UAH