• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

фрукти та овочі, 25 найменувань

Торги не відбулися

815 799.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 079.00 UAH
Період уточнення: 10.02.2020 22:51 - 18.02.2020 00:00
Відповідь надана

Перелік продуктів

Номер: 9d2c3f8b9bb94be1a14ae96bec25c0bc
Дата опублікування: 12.02.2020 06:57
Опис: Доброго дня, я не бачу переліку овочів та фруктів в тендерній закупівлі. Напишіть будь ласка що саме Ви закуповуєте?
Відповідь: Відповідно до вимог статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник надає наступні роз’яснення на звернення щодо тендерної документації, що надійшло до замовника через електронну систему закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника: переліт товару, що закуповується згідно із цією закупівлею, а також вимоги до його кількості викладені у тендерній документації. Дивіться розділ І Додатку №1 до тендерної документації. Це роз’яснення на звернення надано у строк, визначений статтею 23 Закону України «Про публічні закупівлі», та оприлюднено на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата відповіді: 14.02.2020 17:29
Відповідь надана

щодо поставки

Номер: bdb6c68a9037440abf5f5facc30684fe
Дата опублікування: 11.02.2020 15:30
Опис: Добрий день. Який графік поставок? Якими партіями?Скільки разів на місяць?
Відповідь: Відповідно до вимог статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник надає наступні роз’яснення на звернення щодо тендерної документації, що надійшло до замовника через електронну систему закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника: вимоги до графіку та періодичності поставки, формування партій товару викладені у тендерній документації. Дивіться розділ ІІ Додатку №1 до тендерної документації. Це роз’яснення на звернення надано у строк, визначений статтею 23 Закону України «Про публічні закупівлі», та оприлюднено на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата відповіді: 14.02.2020 17:27