-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та ягоди сезонного врожаю, свіжі
Тендер Prozorro UA-2017-04-24-000583-c
Огірки, помідори, перець салатний, кабачки, баклажани, ківі, полуниця, черешня, нектарин, слива, персик, груша, вишня, абрикос, виноград, смородина
Завершена
292 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
69957a27723a4a6eb582897cbe388f58
Внутрішній номер закупівлі:
852979
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-24-000583-c
Замовник:
Відділ освіти Каховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146707
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, вул. Луначарського, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семененко Ольга Олександрівна +380553621286 02146707@mail.gov.ua http://osvitakakhovky.ks.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
292 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
24.04.2017 16:43 - 30.04.2017 16:48
Період прийому пропозицій:
24.04.2017 16:43 - 10.05.2017 16:48
Аукціон:
11.05.2017 14:03 - 11.05.2017 14:24
Період кваліфікації:
11.05.2017 14:24 - 17.05.2017 16:45
Період завантаження договору:
17.05.2017 16:40 - 06.06.2017 16:40
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Огірки - 3100 кг, помідори - 3400 кг, перець салатний - 1700 кг, кабачки - 1200 кг, баклажани - 750 кг, ківі - 400 кг, полуниця - 1200 кг, черешня - 400 кг, нектарин - 100 кг, слива - 600 кг, персик - 500 кг, груша - 200 кг, вишня - 300 кг, абрикос - 200 кг, виноград - 400 кг, смородина - 50 кг
Кількість
14500 кілограм
Період постачання
29.05.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, заклади освіти згідно з Дислокацією
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чередниченко Микола Вячеславович
Оскарження: 11.05.2017 14:24 - 28.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2602702374
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола Вячеславович +380552410220 cherednichenko.nv@rambler.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, м. Херсон вул.. Ак.Тарле. 18. к.1, кв.134
Оскарження: 11.05.2017 14:24 - 28.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
231 799.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
218 499.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.05.2017 16:40
Документи
9
Скарги
1
ФОП Мусієнко Лідія Йосипівна
Оскарження: 17.05.2017 16:40 - 28.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2388002160
-
Контактна особа:
Мусієнко Лідія Йосипівна +380669723143 lidiyayosinivna@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вулиця Першотравнева будинок 19 кв. 49
Оскарження: 17.05.2017 16:40 - 28.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
291 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
218 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.05.2017 16:45
Документи
7
Скарги
1
Контракти
Номер:
6fd1ee097f0f44f8944805f41ef524c4
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-24-000583-c-a1
Постачальник:
ФОП Мусієнко Лідія Йосипівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2388002160
-
Контактна особа:
Мусієнко Лідія Йосипівна +380669723143 lidiyayosinivna@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вулиця Першотравнева будинок 19 кв. 49
Номер договору:
25
Сума договору:
218 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.05.2017 10:10 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
29.05.2017 10:10
Статус:
Підписаний