-
Відкриті торги
-
КЕП
Овочі, фрукти та ягоди сезонного врожаю, свіжі
218 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
6fd1ee097f0f44f8944805f41ef524c4
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-24-000583-c-a1
Постачальник:
ФОП Мусієнко Лідія Йосипівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2388002160
-
Контактна особа:
Мусієнко Лідія Йосипівна +380669723143 lidiyayosinivna@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вулиця Першотравнева будинок 19 кв. 49
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору:
25
Дата підписання:
29.05.2017 10:10
Період дії договору:
29.05.2017 10:10 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
218 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 218 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Огірки - 3100 кг, помідори - 3400 кг, перець салатний - 1700 кг, кабачки - 1200 кг, баклажани - 750 кг, ківі - 400 кг, полуниця - 1200 кг, черешня - 400 кг, нектарин - 100 кг, слива - 600 кг, персик - 500 кг, груша - 200 кг, вишня - 300 кг, абрикос - 200 кг, виноград - 400 кг, смородина - 50 кг
Кількість
14500 кілограм
Період постачання
29.05.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, заклади освіти згідно з Дислокацією
На карті