-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
овочі та фрукти, свіжі (капуста, морква, цибуля, часник, буряк, гарбуз, зелень, яблука, мандарини, апельсини, лимони)
Тендер Prozorro UA-2017-01-24-001154-c
Завершена
325 575.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 250.00 UAH
Номер:
53673a2fe2bf445984dfc06e910563a4
Внутрішній номер закупівлі:
617158
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-24-001154-c
Замовник:
Відділ освіти Каховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146707
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, вул. Луначарського, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семененко Ольга Олександрівна +380553621286 02146707@mail.gov.ua http://osvitakakhovky.ks.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
325 575.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 250.00 UAH
Період уточнення:
24.01.2017 23:22 - 30.01.2017 23:27
Період прийому пропозицій:
24.01.2017 23:22 - 09.02.2017 23:27
Аукціон:
10.02.2017 15:58 - 10.02.2017 16:25
Період кваліфікації:
10.02.2017 16:25 - 13.02.2017 15:05
Період завантаження договору:
10.02.2017 16:25 - 02.03.2017 16:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
овочі та фрукти, свіжі (капуста, морква, цибуля, часник, буряк, гарбуз, зелень, яблука, мандарини, апельсини, лимони)
Кількість
42840 кілограм
Період постачання
20.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, заклади освіти м. Каховка згідно дислокації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чередниченко Микола Вячеславович
Оскарження: 10.02.2017 16:25 - 24.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2602702374
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола Вячеславович +380552410220 cherednichenko.nv@rambler.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, м. Херсон вул.. Ак.Тарле. 18. к.1, кв.134
Оскарження: 10.02.2017 16:25 - 24.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
228 731.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
222 231.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.02.2017 15:05
Документи
13
Скарги
0
ФОП Романенко Олександр Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2926815416
-
Контактна особа:
Романенко Олександр Вікторович +380664217170 rom804@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вулиця Щорса, буд. 39, кв.24
Початкова пропозиція
257 331.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
225 224.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Мале Приватне Підприємство "Ритм" 0552410780 klimenko.serj@mail.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Початкова пропозиція
264 303.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
257 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
d71f930b5f1d4e658824f574bdb9704d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-24-001154-c-c1
Постачальник:
ФОП Чередниченко Микола Вячеславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2602702374
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола Вячеславович +380552410220 cherednichenko.nv@rambler.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, м. Херсон вул.. Ак.Тарле. 18. к.1, кв.134
Номер договору:
9
Сума договору:
222 231.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.02.2017 23:59 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
27.02.2017 23:59
Статус:
Підписаний