-
Відкриті торги
-
КЕП
овочі та фрукти, свіжі (капуста, морква, цибуля, часник, буряк, гарбуз, зелень, яблука, мандарини, апельсини, лимони)
222 231.00
UAH з ПДВ
Номер:
d71f930b5f1d4e658824f574bdb9704d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-24-001154-c-c1
Постачальник:
ФОП Чередниченко Микола Вячеславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2602702374
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола Вячеславович +380552410220 cherednichenko.nv@rambler.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, м. Херсон вул.. Ак.Тарле. 18. к.1, кв.134
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору:
9
Дата підписання:
27.02.2017 23:59
Період дії договору:
27.02.2017 23:59 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
222 231.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 222 231.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
овочі та фрукти, свіжі (капуста, морква, цибуля, часник, буряк, гарбуз, зелень, яблука, мандарини, апельсини, лимони)
Кількість
42840 кілограм
Період постачання
20.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, заклади освіти м. Каховка згідно дислокації
На карті