-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та ягоди сезонного врожаю, свіжі
Тендер Prozorro UA-2018-04-27-000272-c
Завершена
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Номер:
3baec3f949bd46a3b89522e364fbaa6e
Внутрішній номер закупівлі:
2025084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-27-000272-c
Замовник:
Відділ освіти Каховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146707
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, вул. Луначарського, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семененко Ольга Олександрівна +380553621286 02146707@mail.gov.ua http://osvitakakhovky.ks.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 200.00 UAH
Період уточнення:
27.04.2018 11:56 - 04.05.2018 12:01
Період прийому пропозицій:
27.04.2018 11:56 - 14.05.2018 12:01
Аукціон:
15.05.2018 14:39 - 15.05.2018 15:00
Період кваліфікації:
15.05.2018 15:00 - 16.05.2018 16:53
Період завантаження договору:
15.05.2018 15:00 - 04.06.2018 15:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Овочі, фрукти та ягоди сезонного врожаю, свіжі
Кількість
12750 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, заклади освіти м. Каховка згідно з дислокацією
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чередниченко Микола Вячеславович
Оскарження: 15.05.2018 15:00 - 27.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2602702374
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола Вячеславович +380552410220 cherednichenko.nv@rambler.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, м. Херсон вул.. Ак.Тарле. 18. к.1, кв.134
Оскарження: 15.05.2018 15:00 - 27.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
187 443.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
187 443.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.05.2018 16:53
Документи
10
Скарги
0
ФОП Мусієнко Лідія Йосипівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2388002160
-
Контактна особа:
Мусієнко Лідія Йосипівна +380669723143 lidiyayosinivna@ukr.net
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вулиця Першотравнева будинок 19 кв. 49
Початкова пропозиція
188 625.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
188 625.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
d987350da07547719543f9d6f5fbcb4f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-27-000272-c-a1
Постачальник:
ФОП Чередниченко Микола Вячеславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2602702374
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола Вячеславович +380552410220 cherednichenko.nv@rambler.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, м. Херсон вул.. Ак.Тарле. 18. к.1, кв.134
Номер договору:
22
Сума договору:
187 443.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
29.05.2018 00:00
Статус:
Підписаний