-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP те...×-
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру (Послуги ІР-телефонії-64215000-6))
- ID: UA-2022-12-17-000474-a
- Дата створення : 17.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16312470
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 64210000-1 – Послуги телефонного зв'язку та передачі даних (Послуги теле...×-
ДК 021:2015: 64210000-1 – Послуги телефонного зв'язку та передачі даних (Послуги телефонного зв'язку для контакт-центру)
- ID: UA-2022-09-22-011619-a
- Дата створення : 22.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15408869
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 64210000-1 – Послуги телефонного зв'язку та передачі даних (Послуги теле...×-
ДК 021:2015: 64210000-1 – Послуги телефонного зв'язку та передачі даних (Послуги телефонного зв`язку для контакт-центру)
- ID: UA-2022-09-13-007196-a
- Дата створення : 13.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15321203
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних для контакт-це...×-
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних для контакт-центру
- ID: UA-2022-06-14-002836-a
- Дата створення : 14.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14741477
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних для контакт-це...×-
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних для контакт-центру
- ID: UA-2022-05-27-003613-a
- Дата створення : 27.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14665822
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних для контакт-це...×-
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних для контакт-центру.
- ID: UA-2022-05-25-002800-a
- Дата створення : 25.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14653570
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-...×-
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6))
- ID: UA-2021-12-02-011329-c
- Дата створення : 02.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12835753
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP те...×-
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру (Послуги ІР-телефонії-64215000-6)).
- ID: UA-2021-12-01-002950-b
- Дата створення : 01.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12798495
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-т...×-
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6)
- ID: UA-2021-05-27-013076-b
- Дата створення : 27.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10085349
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-т...×-
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6)
- ID: UA-2021-05-11-002118-b
- Дата створення : 11.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9810773
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-т...×-
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6)
- ID: UA-2020-11-30-002991-c
- Дата створення : 30.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7450171
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP т...×-
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру (Послуги ІР-телефонії-64215000-6))
- ID: UA-2020-11-30-002052-c
- Дата створення : 30.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7447184
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги пере...×-
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги передачі текстових та інтерактивних повідомлень, а саме повідомлень SMS)
- ID: UA-2020-07-24-004306-c
- Дата створення : 24.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5711844
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP т...×-
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру)
- ID: UA-2020-07-23-002439-c
- Дата створення : 23.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5689141
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP те...×-
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру)
- ID: UA-2019-11-22-001989-c
- Дата створення : 22.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4056508
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 458 днів назад
-