-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру (Послуги ІР-телефонії-64215000-6))
Тендер Prozorro UA-2020-11-30-002052-c
тендерні пропозиції повинні бути складені українською мовою
Завершена
395 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 975.00 UAH
Номер:
1ea6f48b424948f3a6017209e0ecb043
Внутрішній номер закупівлі:
7447184
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-30-002052-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сіданченко Тетяна Юріївна 380678139895 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
395 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 975.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
11 850.00 UAH
Період уточнення:
30.11.2020 12:40 - 06.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2020 12:40 - 16.12.2020 00:00
Аукціон:
16.12.2020 13:10 - 16.12.2020 13:31
Період кваліфікації:
16.12.2020 13:31 - 17.12.2020 11:39
Період завантаження договору:
17.12.2020 11:39 - 06.01.2021 11:39
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник оплачує послугу згідно акту наданих послуг протягом 90 (дев’яноста) днів з моменту отримання відповідного фінансування з бюджету на свій казначейський рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги IP телефонії для call-центру (Послуги ІР-телефонії-64215000-6). (Джерело фінансування - Міський бюджет).
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька, буд.58, оф. 425,426.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕЛЕМІСТ 2012"
Оскарження: 17.12.2020 11:39 - 28.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35323603
-
Контактна особа:
Владимир Мирошниченко +380675622738 vmyroshnychenko@gmail.com
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 26 Б, квартира 321
Оскарження: 17.12.2020 11:39 - 28.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
390 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
388 625.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2020 11:39
Документи
50
Скарги
0
ТОВ МЕТРОКОМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34364696
-
Контактна особа:
Яневич Оксана Ярославівна +380974730046 yanevich2017@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Слобожансский, будинок 31д
Початкова пропозиція
390 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
390 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
64c515e0abda449a83e50219e86a20af
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-30-002052-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ТЕЛЕМІСТ 2012"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35323603
-
Контактна особа:
Владимир Мирошниченко +380675622738 vmyroshnychenko@gmail.com
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 26 Б, квартира 321
Номер договору:
02/01.01
Сума договору:
388 625.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
323 854.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.01.2021 12:00
Статус:
Виконаний