• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги IP телефонії для call-центру (Послуги ІР-телефонії-64215000-6)

Оголошено тендер

395 000.00 UAH
Номер: c61d957b2a894080bd8a9636aed97473
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-30-004488-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
Очікувана вартість: 395 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги IP телефонії для call-центру (Послуги ІР-телефонії-64215000-6)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 30.11.2020 12:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМіський бюджет
Сума395 000.00 UAH