-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру (Послуги ІР-телефонії-64215000-6))
388 625.00
UAH з ПДВ
Номер:
64c515e0abda449a83e50219e86a20af
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-30-002052-c-a1
Замовник:
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Контактна особа:
Сіданченко Тетяна Юріївна 380678139895 oas_kp@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТЕЛЕМІСТ 2012"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35323603
-
Контактна особа:
Владимир Мирошниченко +380675622738 vmyroshnychenko@gmail.com
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 26 Б, квартира 321
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Номер договору:
02/01.01
Дата підписання:
01.01.2021 12:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
388 625.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 64 770.83 UAH)
Оплачено:
388 625.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 64 770.83 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги IP телефонії для call-центру (Послуги ІР-телефонії-64215000-6). (Джерело фінансування - Міський бюджет).
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька, буд.58, оф. 425,426.
На карті
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
c99b258f1cc5465f822224acac19819c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
18.01.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
23d75ddb95174360bec707d7be2e9a43
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
21.01.2021 14:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
480d25dc2f344bc5a2b0ff2024701fe9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
IV.ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ. п.4.1. Замовник оплачує послугу згідно акту наданих послуг протягом 90 (дев'яносто) днів з моменту отримання відповідного фінансування з бюджету на свій казначейській рахунок. Акти наданих послуг за грудень надаються Виконавцем у грудні.і. Оплата за грудень здійснюєть-ся у грудні.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
15.12.2021 16:00
Статус:
Опубліковано