-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6)
Тендер Prozorro UA-2020-11-30-002991-c
тендерні пропозиції повинні бути складені українською мовою
Завершена
710 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 550.00 UAH
Номер:
6ad4ff276dad4ded951cba2a7976debc
Внутрішній номер закупівлі:
7450171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-30-002991-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сіданченко Тетяна Юріївна 380678139895 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
710 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 550.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
21 300.00 UAH
Період уточнення:
30.11.2020 14:25 - 06.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2020 14:25 - 16.12.2020 00:00
Аукціон:
16.12.2020 13:38 - 16.12.2020 13:59
Період кваліфікації:
16.12.2020 13:59 - 17.12.2020 12:40
Період завантаження договору:
17.12.2020 12:40 - 06.01.2021 12:40
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник оплачує послугу згідно акту наданих послуг протягом 90 (дев’яноста) днів з моменту отримання відповідного фінансування з бюджету на свій казначейський рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6. (Джерело фінансування - Міський бюджет).
Кількість
170006 послуга
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька 58, оф. 424, 425, 426, 429-430
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Укрчерметавтоматика
Оскарження: 17.12.2020 12:40 - 28.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32447987
-
Контактна особа:
Любимий Констянтин Миколайович +380567199090 ao@ltd.com.ua http://dts.net.ua
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вулиця Мандриківська будинок 149
Оскарження: 17.12.2020 12:40 - 28.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
707 668.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
704 116.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.12.2020 12:40
Документи
60
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПОНОЧОВНИЙ РОМАН ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2981601577
-
Контактна особа:
ПОНОЧОВНИЙ РОМАН +380675919152 ROMANPONOC@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БАЙКАЛЬСЬКА, будинок 13, квартира 13
Початкова пропозиція
707 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
707 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
3cb39bd6b668490c97f3c5ad5f5e0568
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-30-002991-c-a1
Постачальник:
ТОВ Укрчерметавтоматика
×
-
Код ЄДРПОУ:
32447987
-
Контактна особа:
Любимий Констянтин Миколайович +380567199090 ao@ltd.com.ua http://dts.net.ua
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вулиця Мандриківська будинок 149
Номер договору:
03/01.01
Сума договору:
642 680.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
535 566.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.01.2021 12:00
Статус:
Виконаний